Jā. Mošejas ir paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm, taču viņi lūdzas atsevišķās zonās, visbiežāk – atsevišķās zālēs.

Tas ir tāpēc, ka dievkalpojuma laikā nekas nedrīkst novērst uzmanību no koncentrēšanās uz Dievu. Turklāt islāma lūgšanu pozas nozīmē, ka ir saprātīgi, lai vīrieši un sievietes nelūgtos kopā, tādējādi ikvienam ļaujot pilnībā pievērsties Dievam.

Dažās mošejās pasaulē nav atsevišķu lūgšanu zāļu vīriešiem un sievietēm, tomēr lielākajā daļā mošeju tās ir.

Lielisks piemērs mošejai, kurā ir lūgšanu zāles gan vīriešiem, gan sievietēm, ir Baitul Futuh mošeja Londonā. Tā tika projektēta tā, lai vīriešu un sieviešu lūgšanu zāles būtu vienāda lieluma, tādējādi nodrošinot, ka mošeja uzņem gan vīriešus, gan sievietes bez jebkādas atšķirības. Mošejā ir arī bērnu pārtinamās telpas un pat skaņu necaurlaidīga bērnu istaba, lai ikviens varētu apmeklēt mošeju ar minimāliem traucējumiem. Ir ziņots, ka Islāma Svētais Pravietis (sa) ir norādījis musulmaņu vīriešiem neaizliegt savām sievām apmeklēt mošejas, pat naktī:

Ibn Omars stāstīja: Pravietis (sa) teica: ‘Ļaujiet sievietēm iet uz mošejām naktī.’

(Sahīh al-Bukhārī, 2. sējums, 13. grāmata, 22. hadīss)

Ir svarīgi atcerēties, ka islāmā mošeja ir nozīmīgs mācību centrs kopienai un tai ir svarīga loma gan musulmaņu vīriešu, gan sieviešu garīgajā un sociālajā dzīvē. Tāpēc tā ir vieta, kuru visi var izmantot un no kuras gūt labumu.